Stroje pływackie męskie i juniorskie. 

W ofercie sklepu internetowego swimstuff.pl znajdziesz stroje pływackie w wersji męskiej oraz juniorskiej. W naszym sklepie triathlonowym i pływackim zostawiamy do Twojej dyspozycji stroje pływackie męskie profesjonalnych marek takich jak Funky Trunks i Zone3. Wszystkie modele strojów pływackich męskich i ...

Stroje pływackie męskie i juniorskie. 

W ofercie sklepu internetowego swimstuff.pl znajdziesz stroje pływackie w wersji męskiej oraz juniorskiej. W naszym sklepie triathlonowym i pływackim zostawiamy do Twojej dyspozycji stroje pływackie męskie profesjonalnych marek takich jak Funky Trunks i Zone3. Wszystkie modele strojów pływackich męskich i juniorskich są wykonane z najwyższej jakości materiału odpornego na chlor oraz promieniowanie UV, stroje pływackie Funky Trunks i Zone3 są bardzo trwałe przy bardzo intensywnym użytkowaniu potrafią wytrzymać nawet 3-4 lata bez rozciągnięcia materiału i utraty kolorów. Stroje pływackie męskie i juniorskie, idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy męskiego ciała. Wszystkie modele strojów pływackich męskich i juniorskich zapewniają maksymalny komfort podczas użytkowania. Oprócz strojów pływackich w ofercie sklepu triathlonowego swimstuff.pl znajdziesz odzież neoprenową. W dziale odzież neoprenowa i treningowa znajdziesz spodenki pływackie neoprenowe o różnej grubości, rękawice neoprenowe oraz czepek neoprenowy. Wejdź i sprawdź pełną ofertę strojów pływackich męskich i juniorskich oraz odzież neoprenową i wybierz odpowiedni strój pływacki męski. 

Stroje triathlonowe męskie. 

W ofercie sklepu triathlonowego swimstuff.pl znajdziesz profesjonalne stroje triathlonowe jednoczęściowe i dwuczęściowe marki Zone3. Wszystkie modele strojów triathlonowych męskich marki Zone3 wykonane są z najwyższej jakości materiału, który znakomicie sprawdza się podczas startów w zawodach triathlonowych jak również podczas codziennych treningów. Materiały, z których wykonane sa stroje triathlonowe Zone3 znakomicie spełniają swoją rolę. Dzięki strojom triathlonowym Zone3 zwiększamy kompresję na główne mięśnie nóg, przewiewny materiał szybko odprowadza wodę dzięki temu strój triathlonowy wysycha bardzo szybko, strój triathlonowy wyposażony jest w dodatkowe elementy zapewniające optymalną wentylacje. Stroje triathlonowe Zone3 idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy męskiego ciała, zapewniając maksymalny komfort i płynność ruchów podczas użytkowania. Wejdź i sprawdź pełną ofertę strojów triathlonowych męskich i wybierz idealnie pasujący do Ciebie i Twoich potrzeb. 

Pianki triathlonowe męskie. 

Sklep triathlonowy swimstuff.pl przedstawia w swojej ofercie pianki triathlonowe marki Zone3 i TYR. Wszystkie modele pianek triathlonowych zostały wykonane z najwyższej jakości neoprenu, który zapewnia najwyższy komfort podczas użytkowania. W ofercie sklepu triathlonowego swimstuff.pl znajdziesz pianki triathlonowe z rękawami i bez rękawów. Pianki triathlonowe zwiększają szybkość i dynamikę ruchów podczas pływania. Pianka triathlonowa powinna być bardzo dobrze dopasowana do ciała tak aby zachować pełny zakres ruchów w ramionach. Pianki triathlonowe Zone3 oraz TYR, świetnie sprawdzają się podczas zawodów oraz codziennych treningów w jeziorze lub morzu. Wejdź i sprawdź wszystkie modele dostępne w sklepie internetowym swimstuff.pl i wybierz idealnie pasującą do Ciebie i Twoich potrzeb.

Więcej

MężczyźniJest 28 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów