Wypożyczalnia wodnego toru przeszkód

Atrakcje wodne wynajem

Firma Swimstuff jest jedyną firmą która oferuje wynajem zestawu elementów dmuchanych na basen renomowanej marki Aquaglide. Połączenia takich elementów tworzą tor przeszkód na basenie, który stanowi wyzwanie dla każdego pływaka. Tor przeszkód jest idealną formą nowego wymiaru rozrywki by urozmaicić czas wszystkim na basenie i sprowadzić nowych klientów na obiekt.

Oferujemy wypożyczanie sprzętu w atrakcyjnych cenach.

Wypożycz tor »

100% dobrej zabawy

łatwy montaż
100% bezpieczne
świetna zabawa
indywidualna konfiguracja
elastyczne terminy

Tor przeszkód Aquaglide Challenge Track

Tor przeszkód Aquglide Challenge Track 3 złożony jest z 6 elementów jest doskonałym pomysłem na świetną zabawę na basenie. Cena wypożyczenia toru Aquaglide to 2500 zł netto na okres 7 dni. Jest możliwość wypożyczenia toru przeszkód na krótszy okres minimum 2 dni. Cena zawiera montaż oraz demontaż, dostawę, szkolenie z obsługi, pomoc w sporządzeniu regulaminu.

Tor przeszkód Aquaglide Challenge Track 3 zajmuje 3-4 tory pływackie o długości 25 m. Wszystkie produkty Aquaglide posiadają certyfikat bezpieczeństwa niezależnej instytucji (Vicotte) na zgodność z normą EN 15 649.

Głębokość minimalna 1.2m
Długość toru 16,8m
Czas przygotowania toru 30min

Zobacz film

Zobacz też

Deski SUP

Deski SUP to świetna rozrywka dla całej rodziny, jak i idealna opcja na utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Deski charakteryzują się znacznie większą wypornością i stabilnością, SUPy są wyraźniej dłuższe i węższe, dzięki czemu o wiele łatwiej ją opanować.
Cena za tydzień
199 zł

Kule wodne

Kula Wodna to pomysł na wspaniałą zabawę dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych. To także doskonałe ćwiczenie fitness, oraz skuteczna metoda walki z lękiem przed wodą.
Cena za tydzień
199 zł

Kajaki

W ofercie posiadamy również możliwość wypożyczenia kajaków. Skorzystaj z formularza poniżej i dowiedz się wiecej.
Cena za tydzień
199 zł

Wynajmij - formularz zamówienia

Chcę wynająć