Dmuchane tory przeszkód – wypożyczalnia

Rodzinne imprezy okolicznościowe czy zajęcia dla dzieci na basenie nie musza ograniczać się tylko do pływania. Doskonałym urozmaiceniem takich spotkań i niezapomnianą atrakcją są dmuchane tory przeszkód. Kolorowe, unoszące się na wodzie konstrukcje pozwalają na organizowanie rywalizacji i sprzyjają aktywnej zabawie.

SWIM STUFF jest jedyną firmą, która oferuje wynajem wodnego toru przeszkód, czyli zestawu elementów dmuchanych na basen renomowanej marki Aquaglide. Budowane z nich konstrukcje tworzą wodny tor przeszkód dla dzieci i dorosłych, który stanowi wyzwanie dla każdego pływaka. Jest też formą nowego wymiaru rozrywki idealną do tego, by urozmaicić czas wszystkim osobom obecnym na basenie i sprowadzić nowych klientów na teren obiektu. Oferujemy wynajem wodnego toru przeszkód w atrakcyjnych cenach.

Wypożycz tor »

100% dobrej zabawy

łatwy montaż
100% bezpieczne
świetna zabawa
indywidualna konfiguracja
elastyczne terminy

Tor przeszkód Aquaglide Challenge Track

Tor przeszkód Aquglide Challenge Track 3 składa się z 6 elementów i jest doskonałym pomysłem na świetną zabawę na basenie. Konstrukcja zajmuje 3-4 tory pływackie o długości 25 m. Wynajem wodnego toru przeszkód Aquaglide to koszt 2500 zł netto na okres 7 dni. Jest możliwość wypożyczenia produktu na krótszy okres – minimum 2 dni. Cena zawiera montaż oraz demontaż, dostawę, szkolenie z obsługi, pomoc w sporządzeniu regulaminu.

Wszystkie dmuchane tory przeszkód Aquaglide mają certyfikat bezpieczeństwa niezależnej instytucji (Vicotte) na zgodność z normą EN 15 649.

Głębokość minimalna 1.2m
Długość toru 16,8m
Czas przygotowania toru 30min

Zobacz film

Zobacz też

Deski SUP

Deski SUP to świetna rozrywka dla całej rodziny, jak i idealna opcja na utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Deski charakteryzują się znacznie większą wypornością i stabilnością, SUPy są wyraźniej dłuższe i węższe, dzięki czemu o wiele łatwiej ją opanować.
Cena za tydzień
199 zł

Kule wodne

Kula Wodna to pomysł na wspaniałą zabawę dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych. To także doskonałe ćwiczenie fitness, oraz skuteczna metoda walki z lękiem przed wodą.
Cena za tydzień
199 zł

Kajaki

W ofercie posiadamy również możliwość wypożyczenia kajaków. Skorzystaj z formularza poniżej i dowiedz się wiecej.
Cena za tydzień
199 zł

Wynajmij - formularz zamówienia

Chcę wynająć