Dmuchane tory przeszkód – wypożyczalnia

Rodzinne imprezy okolicznościowe czy zajęcia dla dzieci na basenie nie musza ograniczać się tylko do pływania. Doskonałym urozmaiceniem takich spotkań i niezapomnianą atrakcją są dmuchane tory przeszkód. Kolorowe, unoszące się na wodzie konstrukcje pozwalają na organizowanie rywalizacji i sprzyjają aktywnej zabawie.

SWIM STUFF jest jedyną firmą, która oferuje wynajem wodnego toru przeszkód, czyli zestawu elementów dmuchanych na basen renomowanej marki Aquaglide. Budowane z nich konstrukcje tworzą wodny tor przeszkód dla dzieci i dorosłych, który stanowi wyzwanie dla każdego pływaka. Jest też formą nowego wymiaru rozrywki idealną do tego, by urozmaicić czas wszystkim osobom obecnym na basenie i sprowadzić nowych klientów na teren obiektu. Oferujemy wynajem wodnego toru przeszkód w atrakcyjnych cenach.

Wypożycz tor »

100% dobrej zabawy

basen
Aquaglide basen
zjeżdzalnia na basenie
kajaki
piłki wodne
pływanie na desce
łatwy montaż
100% bezpieczne
świetna zabawa
indywidualna konfiguracja
elastyczne terminy
TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE1 TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE2 TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE3 TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE4 TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE5 TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE6 TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE7
  • TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE
  • TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE1
  • TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE2
  • TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE3
  • TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE4
  • TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE5
  • TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE6
  • TOR PRZESZKÓD AQUAGLIDE7

Tor przeszkód Aquaglide Challenge Track

Tor przeszkód Aquglide Challenge Track 3 składa się z 6 elementów i jest doskonałym pomysłem na świetną zabawę na basenie. Konstrukcja zajmuje 3-4 tory pływackie o długości 25 m. Wynajem wodnego toru przeszkód Aquaglide to koszt 2500 zł netto na okres 7 dni. Jest możliwość wypożyczenia produktu na krótszy okres – minimum 2 dni. Cena zawiera montaż oraz demontaż, dostawę, szkolenie z obsługi, pomoc w sporządzeniu regulaminu.

Wszystkie dmuchane tory przeszkód Aquaglide mają certyfikat bezpieczeństwa niezależnej instytucji (Vicotte) na zgodność z normą EN 15 649.

Głębokość minimalna1.2m
Długość toru16,8m
Czas przygotowania toru30min

Zobacz film

Zobacz też

zabawa na wodzie

Deski SUP

Deski SUP to świetna rozrywka dla całej rodziny, jak i idealna opcja na utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Deski charakteryzują się znacznie większą wypornością i stabilnością, SUPy są wyraźniej dłuższe i węższe, dzięki czemu o wiele łatwiej ją opanować.
Cena za tydzień
199 zł
piłki wodne

Kule wodne

Kula Wodna to pomysł na wspaniałą zabawę dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych. To także doskonałe ćwiczenie fitness, oraz skuteczna metoda walki z lękiem przed wodą.
Cena za tydzień
199 zł
kajaki

Kajaki

W ofercie posiadamy również możliwość wypożyczenia kajaków. Skorzystaj z formularza poniżej i dowiedz się wiecej.
Cena za tydzień
199 zł

Wynajmij - formularz zamówienia

Chcę wynająć