Okulary do pływania to niezbędny sprzęt dla zapewnienia większego komfortu zarówno podczas treningu pływackiego jak i pływania rekreacyjnego. Okulary do pływania spełniają bardzo ważną funkcję w czasie pływania. Oprócz zapewnienia komfortu podczas pływania, chronią one oczy przed drażniącym działaniem chloru, który w efekcie prowadzi do zaczerwi...
Okulary do pływania to niezbędny sprzęt dla zapewnienia większego komfortu zarówno podczas treningu pływackiego jak i pływania rekreacyjnego. Okulary do pływania spełniają bardzo ważną funkcję w czasie pływania. Oprócz zapewnienia komfortu podczas pływania, chronią one oczy przed drażniącym działaniem chloru, który w efekcie prowadzi do zaczerwienienia oczu. Prezentowane okulary do pływania wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dużą trwałością oraz wysokim poziomem użytkowania. Wszystkie okulary do pływania na swimstuff.pl wyposażone są w system, który zapobiega parowaniu szkiełek od wewnątrz.
Dlatego swimstuff.pl przygotował duży wybór markowych okularów do pływania. Jakie znajdziesz okulary do pływania w naszym sklepie ?
Okulary do pływania szwedki jest to typ twardych okularów, nie posiadają uszczelek i gumek, dzięki czemu przylegają bezpośrednio do oczodołów. Okulary te wymagają samodzielnego montażu, dzięki temu idealnie dopasujesz je do swojej twarzy co przełoży się na wyższy komfort użytkowania.

W ofercie swimstuff.pl znajdziesz okulary do pływania lustrzanki. Są to okulary, które służą głównie do trenowania w otwartych zbiornikach wodnych. Dzięki swoim lustrzanym szkłom odbijają promienie świetlne i chronią oczy przed szkodliwym działaniem UV. Na szczęście w ofercie sklepu pływackiego swimstuff.pl jest ogromny wybór okularów lustrzanych do pływania, które zadbają o Wasze oczy.
Okulary pływackie polaryzacyjne przeznaczone idealnie na wody otwarte i do triathlonu. Wybierając wysokiej klasy okulary masz pewność, że w wysokim stopniu zapewnią Ci dobrą widoczność w każdych warunkach pogodowych. Okulary pływackie polaryzacyjne eliminują poziome refleksy świetlne odbijając się od powierzchni wody oraz poprawiają kontrast widzenia.
Okulary pływackie fotochromatyczne automatycznie zmieniają kolor soczewek z przeźroczystych na przyciemniane w zależności w jakich warunkach oświetleniowych pływamy. Zaawansowana technologia fotochromowa reaguje na zmieniające się warunki oświetleniowe, automatycznie zmieniając kolor soczewek na przeźroczyste do użytku wewnątrz pomieszczeń na przyciemniane do użytku na zewnątrz. Okulary pływackie fotochromatyczne dedykowane są na wody otwarte i do triathlonu.
Okulary pływackie dla dzieci. W ofercie swimstuff.pl znajdziesz okulary do pływania dla dzieci, które charakteryzują się dużą miękkością dzięki czemu okulary nie drażnią skóry dziecka i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wszystkie okulary do pływania dla dzieci w asortymencie swimstuff.pl posiadają filtry chroniące wzrok dzieci oraz powłokę zapobiegającą parowaniu. Dostępne w wielu kolorach oraz wzorach.
 
W naszym sklepie pływackim i triathlonowym znajdziesz znane i cenione
okulary pływackie i triathlonowe marki TYR, Zone3, Finis, Arena, Speedo, Michael Phelps.
Więcej

Okulary pływackieJest 86 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 86 elementów