Akcesoria triathlonowe

Oferowane w naszym sklepie akcesoria triathlonowe pozwolą Ci zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo podczas wymagającego wysiłku fizycznego. W naszym asortymencie znajdują się m.in. wykonane z oddychających materiałów czapki z daszkiem oraz daszki do biegania, a także bidony na rower czy okulary przeciwsłoneczne z filtrami ...

Akcesoria triathlonowe

Oferowane w naszym sklepie akcesoria triathlonowe pozwolą Ci zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo podczas wymagającego wysiłku fizycznego. W naszym asortymencie znajdują się m.in. wykonane z oddychających materiałów czapki z daszkiem oraz daszki do biegania, a także bidony na rower czy okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV.

Sport wymaga funkcjonalnych rozwiązań, dlatego nasz sklep dostarcza produkty renomowanych producentów takich jak: Zone3, Speedo czy Funky Trunks. Wszystkie nasze artykuły odznaczają się nie tylko pięknym designem, ale również wysokimi parametrami użytkowymi.

Czym jest triathlon?

Triathlon, zwany również trójbojem, to stosunkowo nowy sport olimpijski, który łączy trzy dyscypliny:

  • pływanie,
  • jazdę na rowerze,
  • bieganie.

Trójbój został wpisany na listę dyscyplin olimpijskich w 2000 roku. Śmiałkowie, którzy decydują się na wzięcie udziału w tych zawodach, muszą wykazać się nie tylko żelazną kondycją i wytrzymałością, ale również samodyscypliną.

Triathlon zdobywa coraz większą popularność w Polsce i na całym świecie. Obecnie największym powodzeniem cieszy się turniej Ironman, który odbywa się na Hawajach. Jego zwycięzca otrzymuje tytuł Żelaznego Człowieka.

Dlaczego przed udziałem w triathlonie warto zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria?

By przygotować się do triathlonu, konieczne są nie tylko odpowiednia dieta i forma, ale również profesjonalny sprzęt, który wspomoże Cię podczas zmagań. Kiedy pokonujesz kolejny kilometr, a z czoła leje się pot, każda sekunda i każdy szczegół mają znaczenie. Akcesoria triathlonowe zapewniają:

  • Bezpieczeństwo – by zadbać o swój organizm i ustrzec się przed np. odwodnieniem czy udarem, należy zaopatrzyć się w czapkę albo daszek, które ochronią głowę przed silnym słońcem.
  • Komfort – zawody triathlonowe to dyscyplina niezwykle wymagająca. By ułatwić sobie ich ukończenie, warto zadbać o swój komfort. W tym celu należy zaopatrzyć się w okulary chroniące oczy przed rażącym słońcem albo w solidny uchwyt na bidon, który nie zniszczy się np. gdy upadniesz.
Więcej

KolarstwoJest 39 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów