W sklepie pływackim i triathlonowym swimstuff.pl znajdziesz stroje pływackie dwóch australijskich marek Amanzi i Funkita. W naszej ofercie znajdziesz zarówno stroje pływackie damskie oraz stroje pływackie juniorskie dla dzieci. Strój kąpielowy podczas pływania lub zabawy w wodzie, powinien być dobrze dopasowany, tak aby spełniał wszystkie wymogi...

W sklepie pływackim i triathlonowym swimstuff.pl znajdziesz stroje pływackie dwóch australijskich marek Amanzi i Funkita. W naszej ofercie znajdziesz zarówno stroje pływackie damskie oraz stroje pływackie juniorskie dla dzieci. Strój kąpielowy podczas pływania lub zabawy w wodzie, powinien być dobrze dopasowany, tak aby spełniał wszystkie wymogi użytkownika, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą strojów pływackich i kąpielowych i wybierz idealny strój dla siebie. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiału, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Materiał strojów pływackich Amanzi i Funkita jest niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Stroje kąpielowe znakomicie przylegają do ciała oraz dostosowują się do anatomicznej budowy ciała. Wszystkie stroje kąpielowe i pływackie w naszym sklepie internetowym swimstuff.pl posiadają wysoką tolerancje na chlor oraz słoną wodę. Jeżeli szukasz stroju pływackiego na długie lata to Amanzi i Funkita zagwarantują to w 100%. Oprócz bardzo dobrego wykonania stroje pływackie Amanzi i Funkita wyróżniają się niesamowitą kolorystyką oraz wzornictwem. 

Podczas wyboru stroju pływackiego zwróć uwagę na wybór ramiączek, które mogą się różnić szerokością oraz przebiegiem ramiączek przez plecy (proste lub krzyżujące). Należy zwrócić uwagę na wysokość wycięcia w biodrach oraz zabudowanie pleców, znajdziesz u nas stroje pływackie i kąpielowe o różnym kształcie zasłaniające część pleców. Sprawdź pełną ofertę strojów pływackich i kąpielowych , w naszym sklepie internetowym.

Stroje pływackie jednoczęściowe.

Stroje pływackie jednoczęściowe idealnie sprawdzają się podczas treningów pływackich i rekreacyjnego pływania. W naszym sklepie internetowym znajdziesz stroje kąpielowe damskie oraz stroje kąpielowe juniorskie jednoczęściowe. Poprzez znakomite przyleganie stroju pływackiego do ciała nie musisz się już martwić o opadające ramiączka. Stroje kąpielowe Funkita i Amanzi dają maksymalny komfort podczas użytkowania i służą na długie lata. 

Stroje pływackie dwuczęściowe.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe znakomicie sprawdzą się podczas rekreacyjnych wyjść na basen spędzanych na zabawie w wodzie. Stroje pływackie dwuczęściowe Amanzi posiadają dodatkowo sznurek ściągający w topie stroju pływackiego, jest to jedna z nielicznych marek, które stosuje tak wygodne rozwiązanie i daje maksymalny komofort podczas użytkowania. Stroje pływackie dwuczęściowe Amanzi i Funkita również świetnie sprawdzają się podczas treningów pływackich na odkrytych pływalniach lub open water. 

Więcej

Stroje pływackieJest 21 produktów.

Enabled filters:
    na stronę
    Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów