Triathlon jest wszechstronną dyscypliną sportową, w której obok form aktywności takich jak jazda na rowerze czy bieganie uprawia się również pływanie. Do jego realizacji są stosowane specjalne stroje triathlonowe – Zone 3 oraz z innych kolekcji oferowanych przez producentów. Oferta sklepu SWIM STUFF obejmuje również ten rodzaj wyposażenia dla ...

Triathlon jest wszechstronną dyscypliną sportową, w której obok form aktywności takich jak jazda na rowerze czy bieganie uprawia się również pływanie. Do jego realizacji są stosowane specjalne stroje triathlonowe – Zone 3 oraz z innych kolekcji oferowanych przez producentów. Oferta sklepu SWIM STUFF obejmuje również ten rodzaj wyposażenia dla kobiet, które aktywnie uczestniczą w trójboju. W asortymencie mamy zarówno spodenki triathlonowe oraz dopasowane do nich koszulki, jak i jednoczęściowe stroje triathlonowe damskie Zone 3 w wielu wariantach wzorniczych. Jako uzupełnienie wyposażenia proponujemy też nowoczesne pianki triathlonowe dla kobiet, które znajdziesz w innej kategorii.

Kolekcja Zone 3 jest produkowana z doskonałej tkaniny Aquaflo z domieszką teflonu. Specjalna powłoka minimalizuje opór wody podczas pływania, dzięki czemu strój przyczynia się do osiągania lepszych wyników. Ponadto spodenki triathlonowe, koszulki i kombinezony z tego materiału doskonale przylegają do ciała i zapewniają bardzo dobrą termoregulację. Proponowane przez nas stroje triathlonowe damskie Zone 3 są przeznaczone do uprawiania tej dyscypliny na każdym poziomie trudności.

Więcej

DwuczęścioweJest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów