Stroje Triathlonowe Jednoczęściowe Męskie.

Sklep triathlonowy swimstuff.pl przedstawia w swojej ofercie stroje triathlonowe jednoczęściowe w wersji męskiej. W naszym sklepie triathlonowym znajdziecie stroje triathlonowe znanej i cenionej marki Zone3. Strój triathlonowy powinien być odpowiednio dopasowany oraz wygodny podczas wykonywania całego ...

Stroje Triathlonowe Jednoczęściowe Męskie.

Sklep triathlonowy swimstuff.pl przedstawia w swojej ofercie stroje triathlonowe jednoczęściowe w wersji męskiej. W naszym sklepie triathlonowym znajdziecie stroje triathlonowe znanej i cenionej marki Zone3. Strój triathlonowy powinien być odpowiednio dopasowany oraz wygodny podczas wykonywania całego dystansu. Stroje triathlonowe zostały tak zaprojektowane aby zapewniały płynność ruchów i funkcjonalność przy zachowaniu maksymalnej wygody i komfortu. Stroje triathlonowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiału, który znakomicie odprowadza wodę i wysycha w szybkim tempie, dodatkowo posiadają panele wentylacyjne które świetnie sprawdzają się podczas zawodów i codziennych treningów. Stroje triathlonowe Zone3 doskonale przylegają do ciała i nie powodują obtarć, a silikonowe wykończenia jeszcze lepiej dopasują strój do ciała sportowca. Oprócz znakomitej funkcjonalności strojów triathlonowych Zone3, wyróżnia je oryginalne wzornictwo i kolorystyka.

Stroje Triathlonowe Zone3 Activate+

Seria strojów startowych triathlonowych Activate została zaprojektowana dla początkujących triathlonistów poszukujących profesjonalnego rozwiązania w przystępnej cenie. Nowa seria ZONE3 Activate+ to kolejny krok w przyszłość i możliwość bycia jeszcze lepszym. Łączy on najwyższej jakości materiały, komfort użytkowania oraz wprowadza nowinki technologiczne, które wynoszą strój Activate+ na wyższy poziom. Przede wszystkim godne podkreślenia są panele na plecach, które skuteczniej chronią nasz organizm przed przegrzaniem i poprawiają cyrkulację powietrza. Zastosowanie krótkiego rękawka poprawia naszą aerodynamikę. Jest również odpowiedzią na prośby wielu triathlonistów, którzy właśnie takiego rozwiązania poszukiwali w dobrej cenie.

Stroje Triathlonowe Zone3 Aquaflo+ 

Strój triathlonowy Zone3 Aquaflo to opatentowany materiał Aquaflo, który jest szybki i wygodny. Strój triathlonowy Aquaflo Został zaprojektowany tak, aby dać jak najniższy poziom oporu. Strój triathlonowy Zone3 Aquaflo dzięki powłoce teflonowej, stał się wodoodporny. Materiał jest wykonany z Xtra-Life Lycra®, która zapewnia  zachowanie kształtu i maksymalny komfort podczas całego wyścigu. Strój triathlonowy Zone3 Aquaflo posiada zrównoważona kompresja na dolnym odcinku, a starannie zaprojektowane panele wspierają nasze nogi. Zwiększona kompresja poprawia przepływ krwi, zmniejszając tym samym ilość kwasu mlekowego. Dzięki strojom triathlonowym Aquaflo i zwiększonej kompresji możemy trenować więcej i wydajniej, poprawiając swoją wytrzymałość i wydolność. Strój triathlonowy Aquaflo wyposażony jest w materiał Airflo, który jest przeznaczony do optymalnej kontroli temperatury, umożliwiając łatwe odparowanie wilgoci ze skóry. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. Kolejną zaletą stroju triathlonowego Aquaflo jest materiał Revolution-X. Jest to najnowsza generacja tech-tkaniny, która jest używana w strojach triathlonowych Zone3 Aquaflo na tylnych panelach. Bardzo lekki i przewiewny materiał. Strój triathlonowy Zone3 Aquaflo wyposażony jest w Tri-lite pad, czyli wkładka kolarska. Sprawdzona podczas wielogodzinnych testów i wyścigów w specyficznych warunkach. Pad-triathlon zapewnia odpowiednie dopasowanie i komfort. Minimalizuje wchłanianie wody i zapewnia ochronę w czasie wyścigu, bez zakłócania pływania lub biegania. Silikonowe wykończenia strojów triathlonowych Zone3 Aquaflo nogawek  UFO są to nowo zaprojektowane wykończenia na nogach, które są jeszcze wygodniejsze i lepiej przylegają do naszych nóg.

Więcej

JednoczęścioweJest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów