Lista produktów producenta: AMANZI

Stroje pływackie marki Amanzi.

Sklep pływacki swimstuff.pl przedstawia w swojej ofercie stroje pływackie australijskiej marki Amanzi. Stroje pływackie Amanzi są wyjątkowo odporne na chlor oraz przyciągają wzrok dzięki swojej kolorystyce i oryginalnemu wzornictwu. Sprawdź pełną ofertę strojów pływackich Amanzi damskich i juniorskich.


Kolorowy strój pływacki AMANZI jest idealny na treningi pływackie, charakterystyczne wzornictwo oraz niesamowita kolorystyka zapewni wyróżnienie się z tłumu. Strój pływacki AMANZI znakomicie dopasowują się do ciała, posiada cienkie ramiączka, które pozwalają na maksymalną swobodę ruchów w ramionach podczas pływania.


Strój pływacki Amanzi wykonany jest z tkaniny AMANZI Armor, która zapewnia strojom pływackim ochronę przed promieniowaniem UV i 100%, jest to kolorowy przełom w technologii trkanin odpornych na chlor. Stroje pływackie oprócz odporności na blaknięcia stroju, są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe.


Strój pływacki Amanzi oferuje dwukierunkową rozciągliwość, dzięki czemu jest idealnym wyborem do treningu pływania. Materiał zapewnia doskonałe zachowanie kształtu nawet po długim użytkowaniu. Strój pływacki Amanzi charakteryzuje się wyjątkową miękkością w dotyku oraz wyjątkową oddychalnością. Materiał nie zatrzymuje dużych ilości wody, co zapewnia szybkie schnięcie dzięki czemu strój kąpielowy będzie gotowy na kolejny trening.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów