Lista produktów producenta: FINIS

Sprzęt pływacki i triathlonowy marki Finis.

Sklep pływacki i triathlonowy swimstuff.pl przedstawia w swojej ofercie sprzęt treningowy marki FINIS. Poszukujesz odpowiednich wiosełek pływackich, które poprawią Twoją siłę i wytrzymałość oraz poprawią Twoją technikę pływania? Sklep internetowy swimstuff.pl przedstawia w swojej ofercie różnorodne wiosełka pływackie marki Finis, które sprawdzą się w każdym treningu pływackim. 


Oprócz wiosełek pływackich, sklep internetowym swimstuff.pl oferuje rurki czołowe do pływania marki Finis. Sprzęt znakomicie sprawdza się do pracy nad techniką pracy ramion oraz ustabilizowania głowy na odpowiednim poziomie. Wejdź i sprawdź pełną ofertę w naszym sklepie internetowym. 


Dodatkowo w sklepie internetowym swimstuff.pl znajdziesz okulary pływackie i triathlonowe marki Finis.


Wielokrotnie używane przez profesjonalistów oraz kluby pływackie w czasie treningu bojki oraz deski do pływania. Jest to niezbędny sprzęt do treningu pływackiego oraz nauki pływania. Deski oraz bojki pływackie marki Finis mają znakomitą wyporność oraz wykonane są z najwyższej jakości materiału, który zapewni najwyższy poziom zadowolenia podczas użytkowania. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów